REALIZACJE OPARTE NA TYNKACH MASZYNOWYCH

Tynk gipsowy

Tynki gipsowe nadają się niemal do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Dzięki swoim walorom coraz częściej wykorzystywane są w nowoczesnym budownictwie. Tynki wykonujemy metodą jednowarstwową, wykorzystując specjalne agregaty tynkarskie. Zaletą jest krótki czas aplikacji i obróbki tynku, wysoka jakość oraz krótki czas schnięcia.


 Powierzchnia gotowego tynku jest równa, gładka, twarda i stanowi doskonałe podłoże pod malowanie, tapetowanie i układanie okładzin ceramicznych. Zastosowanie tynku gipsowego zapewnia korzystny mikroklimat w pomieszczeniach, pozytywnie wpływający na zdrowie i samopoczucie człowieka. Materiał ten reaguje również na wilgoć w pomieszczeniu wchłaniając lub oddając jej nadmiar. Warstwa tynku charakteryzuje się również korzystnymi parametrami pod względem izolacyjności cieplnej i jest całkowicie niepalna.


Wykonujemy tynki gipsowe, które są produkowane na bazie naturalnego kamienia gipsowego pozyskiwanego z odkrywkowej kopalni gipsu, nie zawierają żadnych szkodliwych dla człowieka związków chemicznych, są czyste ekologicznie i przyjazne dla człowieka.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - tel. 502-619-674

FORMULARZ KONTAKTOWY NASZ FACEBOOK